«Міст Експрес» робить світ товарів та послуг ближчим для всіх українців

52

meest-group

Українська логістична компанія «Міст-Експрес» інвестує у власний розвиток 75 мільйонів гривень і до травня збирається відкрити 2500 відділень по всій Україні. Про це у середу, 3 грудня на прес-конференції повідомив директор компанії Ростислав Кисіль. Відділення здебільшого будуть відкриватися в невеликих містах і селах – площі під них надасть компанія «Укркоопспілка», яка володіє понад 20 тисячами магазинів в українських областях.

Заступник директора Meest Group Віктор Кучма стверджує, що це не будуть класичні відділення з доставки товарів, а універсальні сервісні центри, в яких клієнти зможуть отримати цілий набір послуг – починаючи від допомоги у підборі товарів в інтернет-магазинах та оформленням кредиту і закінчуючи безпосередньо доставкою товару.

Компанія планує створити універсальний каталог товарів українських та закордонних інтернет-магазинів і сприяти їх доставці у віддалені регіони країни.

Ще одним партнером логістичної компанії виступила платіжна система GlobalMoney. Віктор Кучма розповів, що компанія збирається скласти конкуренцію таким «монстрам» ринку як «Нова пошта» та «Укрпошта» передусім завдяки присутності у селах, а також завдяки більшому набору послуг. «Ми є членами «Всесвітнього поштового союзу» і є єдиним комерційним оператором на ринку України, який може надавати повний цикл послуг з доставки, заміни та повернення товарів із закордонних інтернет-магазинів», – заявив Віктор Кучма.

Згідно з підрахунками логістів, відкриття одного відділення коштуватиме Компанії приблизно 50 000 грн. Перше з них відкриється за адресою Хрещатик, 7/11. Ще кілька сотень будуть відкриті впродовж найближчих двох місяців.

Нагадаємо, що минулого місяця «Міст-Експрес» запустила інтернет-сервіс доставки товарів із закордонних інтернет-магазинів MyMeest. Як стверджує директор Meest Group Ростислав Кисіль, завдяки мережі представництв в усьому світі, яку розвиває компанія, українці можуть купувати товари в інтернет-магазинах США, Канади та Європи дешевше і простіше.

 

Поштово-логістична група «Meest Group» входить в одну з найбільших на Західній Україні фінансово-промислову групу РОСАН, створену 1992 року міжнародною корпорацією МІСТ (Meest Corporation Inc.). Заснована 1989 року в Торонто (Канада) Корпорація має близько 500 своїх офісів і представництв у 12 країнах світу і нині є лідером зі збору, пересилання та доставки міжнародних поштових відправлень в руки одержувачів в Україні, а також посідає провідні позиції з  збору та пересилання МПВ у Росію, Білорусію, Молдову, Казахстан та інші країни СНД.

- Advertisement -

В Україні доставку відправлень виконує логістичний оператор «Міст Експрес». У кожному обласному центрі України та у великих містах діють склади компанії з технологією он-лайн реєстрації усіх процесів: приймання на склад, видача на доставку чи видача відправлень клієнту на складі. Нині «Міст Експрес» обслуговує понад 100 власних підрозділів, компанія активно розбудовує мережу агентських пунктів прийому-видачі відправлень на території Україні. «Міст Експрес» має найбільший серед експрес-перевізників власний флот транспорту, який на сьогодні становить понад 300 одиниць, понад 500 одиниць транспорту виконує доставку за контрактом. Також до послуг клієнтів та партнерів Компанії найдосвідченіший персонал, що в стані задовольнити вимоги найвибагливіших замовників.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.